Bilim ve onun ürünü olan teknolojiyi üretmeyen toplumlar, bağımsızlıklarını, dolayısıyla mutluluklarını yitirirler...

17 Ocak 2017 Salı

Reina Saldırganı YakalandıREİNA SALDIRGANI YAKALANDI

   Hepinize merhabalar değerli okurlarım. Bu güzel haberi hepinize sunmaktan gurur duyarım. Dün gece saatlerinde yapılan bir operasyon neticesinde Reina katliamını yapan zanlı Esenyurt'ta bir sitede yakalandı. İsminin Abdulkadir Masharipov, kod adının ise Abu Mohammad El Horasani olduğu öğrenildi. Reina katliamını yapan caninin son hali resimde gördüğünüz üzere bulunmaktadır. Hatta benim düşüncem "bu caniye yapılanlar az bile."
   Teröristin yakalandığı sırada yanında biri erkek olmak üzere toplam 4 kişinin bulunduğu belirtiliyor. Üstelik Reina
saldırganının  Özbekistan doğumlu olup olup Afganistan ve Pakistan'da 2 yıl eğitim aldığı ve 4 dil bildiği söyleniyor. Aynı zamanda Türkiye'ye İran üzerinden kaçak yollarla girmiş olan terörist evli ve 2 çocuk babası.
      Bilindiği üzere bu terörist, 1 Ocak 2017 gecesi Reina'da yaptığı hain bir eylemle 39 vatandaşımızı katletmiştir. Üstelik yakalanmamak için sürekli adres değiştirdiği ve dikkat çekmemek için siyahi kadınları kullandığı belirtiliyor. Devletimizin, polisimizin yaptığı geniş çaplı çalışmalar sonucunda halkımızı haince katleden terörist nihayet yakalanmıştır. Yakalandıktan sonra suçunu itiraf etmiş olup aynı zamanda parmak izide eşleşmiştir. Reinaya yapılan saldırının DAEŞ adına yapıldığı da açıkça ortada.
    Polislerimize yaptığı bu güzel ve başarılı çalışmalarından dolayı halkımız adına ve bir Türk vatandaşı olarak teşekkürlerimi sunarım. Allah; Devletimize, milletimize zeval vermesin.. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder